instagram takipçi satın alma
Instagram Takipçi Satın Alma
Aralık 30, 2017
instagram oto beğeni
Instagram Oto Beğeni Nedir
Ocak 2, 2018

Sosyalmagza instagam takipçi hizmetleri konusunda müşterilerine büyük avantajlar sunmaktadır. Hizmet konusunda kendisinden ödün vermeyen sosyalmagza sunmuş olduğu takipçi ve beğeni hizmetleriyle müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir. İnstagram son yapmış olduğu güncellemelerle kullanıcıların takipçi artış sayılarını dikkatli bir şekilde izlemektedir. Tek bir seferde yüzlerce takipçiye sahip olduğunuzda hesabınız otomatik olarak sistem tarafından kısa süreliğine kapatılmaktadır. Müşterilerimizin bu tür sorunlarla karşılamamaları için istemiş oldukları takipçi sayıların miktarına göre belli bir süre sınırlamasıyla takipçi göndermekteyiz. Düzenli ve sistemsel bir şekilde takipçiler gönderildiğinde sistem tarafından herhangi bir spam olarak algılanmadığı için hesabınız ile alakalı sorunlar yaşamazsınız. Diğer siteler bu tür yarıları dikkate almadığından dolayı pek çok hesabın kapatılmasına sebep olmuşlardır. Fakat sosyalmagza instagramın güncellemelerini ve uyarılarını dikkate alarak ilerledikleri için böyle sıkıntılarla müşterilerini mağdur etmemektedirler.

Takipçi Hizmetlerinde Sunulan İmkanlar Neler?

Sosyalmagza takipçi hizmetlerinde müşterilerini memnun etmek amacıyla pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan birkaç tanesinden bahsedelim. Sosyalmagza Türk takipçi paketlerinde tamamen gerçek kullanıcıları kullandığı için takipçi gönderimden sonra bazı düşüşler meydana gelmektedir. Meydana gelen düşüşleri telafi etmek amacıyla göndermiş olduğu takipçi sayısına göre belli oranlarda hediye olarak takipçi göndermektedir. Örneğin bin takipçi hizmeti aldığınızda sizlere hediye olarak 250 takipçi göndermektedir. Peki takipçi düşüşleri neyden kaynaklanıyor? Soruyu ş şekilde açıklayalım. Gönderilmiş olan takipçiler tamamen gerçek kullanıcılar olduğu için paylaşmış olduğunuz gönderiler kendilerinin ana sayfasına düşmektedir. Tabi haliyle sizleri tanımadıkları için takipten çıkabilmektedirler. Bunlara çözüm olarak takipçi satın aldığınızda belli oranlarda instagram yabancı takipçi, bot takipçi veya Türk takipçileri karışık bir şekilde alarak bunların önüne geçebilirsiniz.

Takipçiler Ne Zaman Hesabıma Gelir?

Takipçiler satın aldığınız paketin miktarına göre hesabınıza aktarılır. Tek bir seferde takipçiler hesabınıza tarafımızca hesabınıza gönderilebilir. Fakat bu tür olaylarda instagram güvenlik amaçlı olarak kullanmış olduğu sistem bunları otomatik olarak algılayarak banlamaktadır. Sosyalmagza ekibi de buna çözüm olarak belli aralıklarda kısa sürede hesabınıza takipçileri göndermektedir. Bu sistem tamamen müşterilerin mağdur olmamaları adına düzenlenmiştir. Örnek olarak 40.000 takipçi satın aldığınızda 1 saat gibi kısa bir sürede hesabınıza bütün takipçileriniz gönderilmektedir. Sitemizde bulunan teslimat sürelerin dışına çıkılmamaktadır. Aynı anda instagram takipçi hizmetleri arasında beğenme paketleri içinde aynı adımlar uygulanmaktadır.  İnstagram beğeni paketleri hesabınıza daha kısa bir sürede beğeniler aktarılmaktadır. Takipçi oranına göre beğeniler daha az bazda olduğu için instagram tarafından fazla bir şüphe çekmemektedir. Bunun için 25.000 Türk beğeni paketi aldığınızda hesabınıza 10 dakika gibi kısa bir sürede bütün beğenileriniz gönderilmektedir. Bunların yanında hediye olarak sitemiz tarafından sizlere 3000 beğeni hediye olarak gönderilmektedir.  Beğeni paketlerinde sadece bir tane gönderinizi beğendirme şansınız bulunmaktadır. İki veya üç tane gönderinizi beğendirmek için farklı paketleri satın alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sucuris