İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

Instagram Aracılığı ile Para Kazanmak
Kasım 17, 2018
Instagram’a nasıl reklam verilir?
Kasım 29, 2018

İnstagramda Mavi Tik

İntagram fotoğraf ve videoların paylaşımından uzaklaşarak ticaret alanında çok daha fazla faaliyet göstermeye başlamıştır.  Bir mil yon kullanıcısı bulunan bu platform da para kazanmaya başladığınızda sizi diğer satıcılardan ayıracak bazı özelliklerinizin bulunması gerekmektedir. Öncelerde müşterilerinin memnuniyetini sayfalarında sergileyen kullanıcılar artık güvenilir olduklarını başka yollar ile göstermek istemektedirler. Bu nedenle instagram yöneticilerinden mavi tık vermeleri talep edilmektedir. Peki, instagram mavi tik nasıl alınır? Ne işe yarar? Yazımızı incelemeye devam ederek tüm detayları öğrenebilirsiniz.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

İntagram üzerinden satış yapan hesaplar için instagram mavi tik nasıl alınır? Ne işe yarar? Soruları son derece önem arz etmektedir. İnstagram yöneticileri gerekli özellikleri taşıyan hesaplara mavi tık vermektedir. Bu güvenilirliği gösteren bir işaretlendirmedir.  İnstagramın onayladığı hesaplarda kullanıcı isimlerinin yanında bulunan bu mavi tık sayesinde satış yapılan bu sayfanın güvenilirliği ilan edilmektedir.

Bu uygulama sayesinde instagram mavi tik nasıl alınır? Ne işe yarar? Diye düşünen kişiler için şunu belirtmek isteriz bu mavi tık sayesinde fake hesaplardan kendinizi kurtarmış oluyorsunuz. İsminizi kullanarak sahte hesap açarak adınıza dolandırıcılık yapılmasının önüne kolaylıkla geçerek güven içerisinde satışlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Kullanıcıların bu mavi tıkı alması için tanınırlığınız oldukça yüksek ise instagram yöneticilerine bir mail göndererek ulaşmanız gerekmektedir. Ancak bu maili gönderdiğinizde hemen mavi tıkı almayı düşünmeyeniniz.  Çünkü mavi tıkı almak sanıldığı kadar kolay olmamaktadır.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

İnstagramda güvenilirliğin simgesi olan bu mavi tık firmalar açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle instagram mavi tik nasıl alınır? Ne işe yarar? Konusu piyasa açısından önem arz etmektedir. Bu tıkı almak için mail gönderme seçeneği çok ütopik olabilmektedir. Çünkü bu şekilde geri dönüşü olumsuz olma ihtimali epeyce yüksek olmaktadır. Bu konuda size bir öneride bulunmak isteriz.

Eğer mavi tık almayı hedefliyor iseniz sosyal medya uzmanlarından yardım almalısınız. Bir ajans aracılığı ile mavi tık alma isteğinizi instagram yetkililerine ilettiğinizde onay alma ihtimaliniz çok daha yüksek olmaktadır.  Ayrıca tercih edeceğiniz ajansların bu konuda deneyimli olmasına da dikkat ediniz. Çünkü bu onayı almayı başaran bir ajans çok daha hızlı işlemlerinizi sonuçlandıracaktır.

Takipçi sayınızın çokluğu ve diğer sosyal paylaşım ağlarını bu hesaba bağlı şekilde kullanmanız instagram yetkilileri için önem arz etmektedir. Genel olarak instagram üzerinden ne yapmak isterseniz isteyin beğeni, takipçi sayılarınız hep ön planda olmaktadır. Sayfanızda bulunan takipçilerinizin gerçekliği bile bu onayı almanızda etkili olmaktadır.

İnstagram bu onayı genel olarak ünlü kişilere ve herkes tarafından bilinen firmalara vermeyi tercih etmektedir. Güven onayının hemen herkese verilmememsi firmanızın gerçekten doğru olduğunun bir emaresi olarak sayfanızda yer alacaktır. Ancak kendi çapınızda instagramdan satış yapıyor iseniz bu onayı alamayacağınızı belirtmek isteriz. Kısacası köklü bir firmanız yok ise paranızı ve zamanınızı boşa harcamamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sucuris