Instagram Hizmetleri
Ocak 1, 2018
instagram takip.i paneli
Instagram Takipçi Panelimiz Nasıl İşliyor
Ocak 3, 2018
Hepsini Göster
instagram oto beğeni

instagram oto beğeni

İnstagram’da kullanıcılar arasında takipçi artırma rekabeti arttığı gibi gönderi beğendirme olayları da hız kesmeden büyümektedir. Kullanıcılar gönderilerini beğendirmek için farklı ücretsiz siteler aramaktadır. Fakat bu ücretsiz siteler sizin bütün profil bilgilerini almaktadırlar ve istedikleri gibi kullanabilme hükmüne sahiptirler. Ücretsiz siteler havuz dediğimiz sistem ile çalışmaktadırlar. Bu sistemde beğeni aldığınız kadar başkasının gönderisini otomatik olarak farkına varmadan beğenmiş bulunuyorsunuz. Bu yüzden ücretsiz beğendirme sitelerini tercih etmenizi önermiyoruz. Sosyalmagza sitemiz sizlere beğendirme işlemlerini güvenli bir şekilde düşük fiyatlarla sunmaktadır. İstediğiniz kadar gönderilerinizi beğendirtebilirsiniz. Özellikle yüksek sayıda takipçiye sahip olan kişiler gönderilerine istedikleri kadar beğeni alamadıklarında bu tür yöntemler kullanarak kendilerini kurtarıyorlar. Sitemizde satın alacağınız herhangi bir instagram beğeni paketinde sizden asla hesap şifreniz istenmemektedir. Sadece profil linkinizi ve hesabınızın herkese açık bir şekilde olması bizler için yeterli olacaktır.

Gönderilerimi Nasıl Beğendirebilirim?

Sitemiz üzerinde bulunan instagram beğeni paketleri bölümüne girerek dilediğiniz şekilde bir paket seçiminde bulunarak anında takipçileri hesabınıza göndertebilirsiniz. İnstagram beğeni paketlerimiz tamamen Türk olmak üzere aktif olarak hesaplarını kullanan kişilerden oluşmaktadır. En iyi paketimiz olan 25.000 beğeni paketimiz diğer sitelere kıyasla %50 olacak şekilde indirimli haliyle sizlere sunulmaktadır. Üstelik bu paketi seçtiğinizde hediye olarak 3000 beğeni göndermekteyiz. Sadece bir tane gönderinize mahsus olacak şekilde paketinizi kullanabilirsiniz. Bütün beğeniler 10 dakika içinde hesabınıza yüklenmektedir. Eğer kişisel olarak hesabınızı kullanıyorsanız ve beğenilerinizin arkadaşlarınkinden daha fazla olmasını istiyorsanız bu paketlerden herhangi birini seçerek kendinizi gözler önünde bulundurabilirsiniz. Beğeni paketlerimizden bütün kullanıcılarımız faydalanabilmesi adına en uygun bütçelerde sizlere sunmaktayız.  3 TL’den başlayarak 75 TL’ye kadar paket seçeneklerimiz mevcuttur.

Otomatik Beğeni Ne Anlama Gelmektedir?

Paylaşmış olduğunuz gönderilerinizi her defasında sisteme giriş yaparak tek bir paket üzerinden satın almak istemiyorsanız işte bu hizmetimiz tam sizlere göre. Otomatik beğeni paketlerimizden herhangi birini seçtiğinizde paylaşmış olduğunuz her gönderi için otomatik olarak beğeni alabilirsiniz.  Otomatik beğeni sistemin sizlere kattığı en önemli şeylerden bir tanesi de siteye her defasında gönderilerinizi beğendirmek için girmemenizdir.  Oto beğeni sistemimizle her ay düzenli olarak paylaşmış olduğunuz gönderilere 1.000 tane beğendirme gönderebilirsiniz. Bu sistem sayesinde sizden herhangi bir hesap şifreniz istenilmemektedir. İnstagram’ın keşfet bölümüne çıkmanız için gönderilerinize beğeni almanız gerekiyor instagram otomatik beğeni gönderme sitemiz sayesinde de keşfet bölümüne çıkmanız daha kolay bir hale gelecektir. Beğeniler tamamen gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Otomatik beğeni sistemiz de hiçbir şekilde bot veya farklı kullanıcılar kullanılmamaktadır. Sitemize girmiş olduğunuz kullanıcı adlarınız tamamen gizli tutulmaktadır. İkinci veya üçüncü kişilerle paylaşma söz konusu değildir.  Otomatik beğeni sistemimizden yararlanabilmek için site üzerindeki ödeme seçeneklerini seçerek sahip olabilirsiniz. Veya isterseniz whatsapp üzerinden iletişim kurarak bu pakete sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sucuris