Instagram Takipçi Almak Güvenilir Mi?

Instagram Organik Takipçi
Ocak 8, 2018
instagram yasal
Takipçi Satın Almak Yasal Mı
Ocak 12, 2018
Hepsini Göster
instagram takipçi güvenilir mi

instagram takipçi güvenilir mi

Instagram, son yılların en popüler sosyal paylaşım sitelerinden birisi haline geldi. Instagram’da belli bir konuma gelmeniz ve insanların sizi takip etmeniz için takipçinizin belli bir sayının üstünde olması gerekiyor. Bunun için de günümüzde birçok kişi Instagram takipçisi satın almaktadır. Instagram takipçi satın almak güvenli mi? Instagram takipçisi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Instagram takipçisi satın alacaksanız, bu işlemin güvenilir olup olmadığını sitenin genel içeriğine bakarak bile anlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin web üzerindeki yorumları da sitenin güvenini arttıran unsurlardan birisidir. SosyalMagza, kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyeti ile övünen bir sitedir. SosyalMagza üzerinden takipçi almak için site yönetimiyle irtibata geçebilirsiniz.

Hangi Siteler Güvenilir

SosyalMagza için güvenilir demiştik. Peki, bir sitenin güvenirliliğini nasıl anlayabilirsiniz? Sitenin tasarımı güvenilirlikte oldukça etkili olan konulardan birisidir. Neden tasarıma dikkat edelim? Tasarım, yalnızca sitenin dış görünüşü değil midir? Evet, öyledir. Fakat tasarımın özenle hazırlanmış olması, harcanan maliyete ve kurumsallığa işaret eder. Uzun bir yolculuğa çıktığınızda aracınızı uçsuz bucaksız bir köşedeki otoparka mı yoksa merkezdeki bir otoparka mı bırakırsınız?

Instagram takipçi alımı için güvenirliliği ölçerken sitenin iletişim kısmını da incelemelisiniz. Hatta denemek için sıradan bir soruyu iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerden sorabilirsiniz. Bunun üzerine sitenin size ne kadar sürede cevap vereceğini bekleyin. Eğer 24 saatten kısa bir sürede cevap aldıysanız, cevabı dikkatle okuyarak sitenin profesyonelliğini ve müşteriye verdiği önemi gözlemleyebilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, mutlaka sizden önce bu siteyi kullanan birileri olmuş ve bir yerlere yorum yazmışlardır. İnternette kısa bir araştırma ile sitenin güvenirliliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Referanslar Önemli!

Öte yandan sitenin referanslar bölümü bulunuyorsa, buradaki hesaplara bakabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Eğer bulunmuyorsa, bunu iletişim bilgilerinden site yöneticisine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Link Yapılarına Dikkat Edin

Son olarak sitenin alan adına da göz atmalısınız. Instagram takipçi satın alırken, sitenin ücretli bir domain olmasına dikkat etmek gerekir. .xyz, .blogspot.com, .wordpress.com, .bedavasitem.com gibi uzantılara dikkat etmelisiniz. Bu tarz sitelerin kurulumu ücretsizdir ve kolaylıkla hazır tasarımlar kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sucuris