Takipçi Satın Alma Siteleri
Ocak 6, 2018
Instagram Organik Takipçi
Ocak 8, 2018
Hepsini Göster

insta takipci

İnstagram’da günler geçtikçe kullanıcıların takipçilere olan merakları da artmaya başladı. Kullanıcılar takipçilerini yükseltmek için çok farklı yollara başvurabiliyorlar. Örneğin internet üzerinden sunulan takipçi sitelerine girerek takipçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. Fakat burada bilmedikleri nokta takip edilen kişi sayısı kadarda takip ediyorlar. Ücretsiz hizmetler havuz döngüsü sistemiyle çalışmaktadırlar. Sisteme girdiğiniz anda bütün sorumlulukları üstünüze almış bulunuyorsunuz. Doğacak herhangi bir sıkıntıda sizler sorumlusunuz. Bu yüzden ücretsiz takipçi siteleri güvenli değildir. Şimdi sizlere instagram takipçi artırma siteleri arasında ismini yazdıran ve her geçen gün kullanıcı kapasitesi artan takipçi artırma sitesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.  Sosyalmagza kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek adına takipçi artırma paketlerinde büyük indirimlere gitmiştir.

Nasıl Takipçi Satın Alırım?

Sosyalmagza takipçi satın alma kategorisine girerek istediğiniz paketi satın alıp takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Sosyalmagza sunmuş olduğu 5 farklı paketleriyle istediğiniz gibi bütçenize uygun bir paket seçerek takipçi sayılarınızı artırabilirsiniz. Üstelik diğer ücretsiz siteler gibi hesabınızla ilgili herhangi bir bilgi istenmemektedir. Yapmanız gereken tek şey profilinizi herkese açık bir hale getirmeniz ve sırtınızı arkanıza yaslamanız yeterli olacaktır. Takipçi satın alma seçeneklerinde iki farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. Dilerseniz ön ödeme yaparak ödemenizi yaparsınız, dilerseniz de kredi kartınızı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Takipçi satın aldığınızda satın almış olduğunuzun paket içeriğine göre sizlere belli bir takipçi gönderimi sitemiz tarafından hediye olarak gönderilmektedir.

Kaç Farklı Takipçi Paketi Vardır?

Sitemizin sizlere sunmuş olduğu takipçi satın alma kategorisinde üç tane seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi tamamen gerçek aktif olarak hesaplarını kullanan Türk takipçiler olarak ayrılmaktadır. Diğer iki farklı kategoride instagram bot takipçi ve instagram yabancı takipçi olarak hizmet sunmaktadır. İnstagram bot takipçi sizlere herhangi bir beğeni veya video gösterim olaylarında etki göstermemektedir. Pasif olarak kullanılan sadece takipçi sayınızda artış gösteren hesaplardır.

Takipçi Satın Alırken Uymanız Gereken Noktalar

Takipçi satın almalarınızda sizlere tavsiyemiz bot takipçi paketlerini de almanızdır. Çünkü takipçi sayılarınızda herhangi bir düşüş yaşandığında bu bot takipçilerle sayıları dengeleyebilirsiniz. İnstagram yabancı takipçilerse dünyanın her yerinde aktif olarak hesaplarını kullanan kişilerdir. Bunlar sizin gönderilerinizi beğenebilir hatta yorum dahi yapabilirler. Bunlarda normal kullanıcı oldukları için takipten çıkabilirler. Eğer Türk bir kullanıcıysanız ve paylaşımlarınız Türkçe olacaksa yabancı takipçi almanızın bir faydası yoktur. Yazılarınızdan ve gönderilerinizden herhangi bir şey anlamadıkları için sizleri takipten çıkarabilirler. Bu yüzden takipçi satın alırken bu tür hususlara dikkat etmeniz gerekir. Eğer takipçi paket satın almalarda kararsız kaldıysanız ve aklınızda sorular varsa sitemiz üzerinde bulunan whatsapp canlı destek hattı üzerinden bizlerle iletişime geçerek dilediğiniz gibi soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Ekibimiz tarafından bütün sorun ve görüşleriniz tek tek alınarak incelenmektedir. İncelenen sorunların çözümü için sizlerle geri irtibat kurarak sorunu ortadan kaldırmak için bilgi teminatında bulunurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sucuris