instagram takipçi güvenilir mi
Instagram Takipçi Almak Güvenilir Mi?
Ocak 10, 2018
instagram unfollow
Instagram Hesabım Başkalarını Takip Ediyor
Ocak 13, 2018
Hepsini Göster
instagram yasal

instagram yasal

Sosyal medya platformlarında, özellikle son zamanlarda yükselen bir platform olan Instagram’da popüler olmak amacıyla ya da satış yapmak amacıyla kısa yoldan takipçi veya beğeni kazanmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey; ne istediğinizi bilmek ve buna uygun ücretler ödeyerek takipçi ya da beğeni satın almak. İşlemin geri kalanı ise bu hizmeti sağlayan siteler tarafından gerçekleştiriliyor.

Instagram da tabi ki böyle bir uygulama yok. Sosyal medya platformların hiçbirinde yasal bir şekilde bu uygulama yapılmamaktadır. Instagram da bununla başa çıkmak için InstaPlus ve PeerBoost gibi takipçi gönderen sitelerin uygulamalarına kısıtlama getirdi.

Instagram’a Güncelleme Geldi

Bu uygulamalar aslında takibe takip mekanizmasıyla otomatik olarak çalışıyordu. Pek de zararı yoktu fakat hiçbir işlemi insanlar yapmıyor, her şey makinelerin kodlarıyla meydana geliyordu. Hatta bununla birlikte takipçi sitelerine de el atan Instagram, takipçi sayısı bir anda binlerce yükselen kişilerin hesaplarını kapatmaya kadar gitti. Ancak her şeyin olduğu gibi bunun da çözümü bulunuyor.

Önerilen Gönderim Yöntemleri

Eğer deneyimli bir siteden hizmet alırsanız, yöneticiler Instagram’ın bütün algoritmasını yalamış, yutmuş olacaklardır. Bu sebeple aldığınız takipçileri bir anda değil bir zaman bölerek (örneğin 1 saat) göndereceklerdir. Bu sayede hem hesabınız tehlike altına girmemiş olacak hem de uygulama sahibinin ekmek teknesi olan uygulamaya bir zarar gelmemiş olacaktır.

SosyalMagza, 4 yılı aşkın tecrübesiyle Instagram sektöründe beğeni ve takipçi hizmeti vermektedir. Bu deneyimle gelen profesyonellikle birlikte milyonlarca takipçi kullanıcıların hesabına sorunsuz bir şekilde aktarılmıştır.

Peki Takipçi Almak Yasal Mı?

Bu süreç aynı şekilde devam etmektedir. İstediğiniz paketi seçerek Türk ve aktif takipçileri satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça güvenilir olan sitede ödemeler kredi kartı veya banka havalesi ile yapılabilmektedir. Diğer sitelerden olmasa da SosyalMagza’dan takipçi almak yasaldır.

Nasıl yani? Hani Instagram’ın böyle bir uygulaması yoktu?

Tabi ki yok fakat SosyalMagza, uygulamaları sayesinde bir şirket halini almıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nde bir şirket olarak ortaya çıkan SosyalMagza, her alışverişinizi adınıza özel fatura ile tamamlamaktadır. Kredi kartı ile ödeme alınmasını da buna kanıt olarak gösterebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sucuris