Twitter Takipçi Satın Al

Twitter Takipçi Satın Alma Hakkında Bilgi Alın

Alt taraftan size uygun olan paketin içeriğini okuyun, daha sonrasında uygun olan seçeneğe göre twitter takipçi siparişi veriniz.
Twitter Hizmetleri
SosyalMağza olarak twitter hizmetleri vermekteyiz. Sayfalarınıza elimizdeki havuzdan takipçi, RT, Fav göndererek işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bizlere sipariş kısmında twitter kullanıcı adınızı iletmeniz yeterlidir.
Neden Twitter Takipçi Almalısınız?
Günden güne gelişen dünyamızda, sosyal medya vazgeçilmezlerimizin arasına çoktan girdi bile. Bu bağlamda, Twitter da hatrı sayılır büyüklükte olan bir sosyal medya mecrası ve Türkiye’mizin insanları tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Özellikle sesinizi daha çok kişiye duyurmak, Hashtaglerde üst sıralarda yer alarak organik etkileşim almak için Twitter takipçi satın almak bulunmaz bir nimet olarak görülebilir. Buna ek olarak, Twitter beğeni satın alma işlemi için veya twitter retweet satın alma işlemi için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
Twitter Takipçi Gönderim Süresi
Twitter politikaları nedeni ile hesap güvenliği ve izin verilen limit kadar gönderim yapılmaktadır. 24 saat içersinde hesabınıza 3000 adet twitter takipçi gönderilir. Örnek olarak 10.000 adet twitter takipçi aldığınızda bu ortalama 3-4 gün arasında tamamlanır gönderim yavaş yavaş sağlanır.
SosyalMağza Destek Sistemi
SosyalMağza olarak birinci amacımız müşteri memnuniyetidir. 7 gün 24 saat WhatsApp canlı destek aktif olarak hizmet vermekte olup, mail adresi ile hızlı dönüşler alabilirsiniz. Bizim için bir müşterinin daima bir müşteri getireceğinden eminiz bu yüzden öncelikli amaç olarak müşteri memnuniyetini prensip ediniyoruz.


Twitter Takipçi Paketleri


500
Twitter Takipçi

15

 • Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmez
 • Şifreniz İstenmez
 • Güvenilir Hizmet
 • +100 Hediye Takipçi

1.000
Twitter Takipçi

25

 • Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmez
 • Şifreniz İstenmez
 • Güvenilir Hizmet
 • +200 Hediye Takipçi

10.000
Twitter Takipçi

225

 • Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmez
 • Şifreniz İstenmez
 • Güvenilir Hizmet
 • +1000 Hediye Takipçi

20.000
Twitter Takipçi

400

 • Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmez
 • Şifreniz İstenmez
 • Güvenilir Hizmet
 • +2000 Hediye Takipçi


Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Tüm bankaların kredi kartları ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT yöntemleri ile ödeme yapmak ve işlemlerinizin hızlı yürümesi adına whatsapp canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenliğiniz için 3D Secure ve 256 Bit SSL kullanılmaktadır.
Takibi Bırakanlar Oluyormu?
Gönderdiğimiz takipçiler gerçek profiller ve aktif hesaplar olduğu için bir kısım düşmeler olabilmektedir. Sizleri takip eden insanlar tanımadan takip ettiği için her hangi bir paylaşımınızı gördüğünde takibi bırakabilir.
Takipçilerin düşmemesini istiyorsanız sipariş sonrasında canlı destekten yabancı inaktif ve Türk aktif şeklinde karıışık takipçi olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu şekilde düşüşler çok ama çok az oranda olacaktır.
Takibi bırakan kişiler olduğu için her siparişinizde sizlere bir kısım hediye takipçi Sosyal Mağza farkı ile gönderilmektedir.
Şifre Vermem Gerekiyormu?
Hayır. Hesap şifrenizi kesinlikle talep etmiyoruz.
Instagram profilinizin herkese açık olması bizim işlem yapmamız için yeterlidir.
Ben Başkalarını Takip Edecekmiyim?
Hayır. İstemsiz olarak kimseyi takip etmeyeceksiniz. Şifrenizi vermediğiniz kimse sizin yerinize takip işlemi yapamaz.
Daha önce ücretsiz takipçi sitelerine giriş yaptıysanız başkalarını takip etmemek için lütfen şifrenizi değiştiriniz.
Neden Sosyal Mağza?
Sosyal Mağza 4 yılı aşkın tecrübesi ile sosyal medya hizmetleri vermektedir. Her zaman çözüm odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Bir mutlu müşterinin, yeni bir müşteri getireceğini prensip edinmiş ve yüzlerce mutlu müşterisi ile referans sunabilen kurumsal bir dijital ajanstır.
Hesabım Kapanırmı?
Hayır. Kesinlikle hesabınız kapanmaz.
Instagram güncellemelerini çok iyi izliyor ve müşterilerimizi bu konuda sıkıntıya sokacak hiç bir işlem yapmıyoruz.
Kurumsal anlamda çalışma yaptığımız çok yüksek adetli takipçi gönderimlerde bile bu güne kadar böyle bir olumsuz durumla karşılaşmadık.

Twitter Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?

Tüm sosyal mecralarda olduğu gibi Twitter üzerinde de sosyal medya hizmetleri sağlamaktayız. Twitter üzerinde sizde geniş bir kitleye erişmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir size sunduğumuz hizmetlere göz atabilirsiniz. Özellikle twitter takipçi satın alarak kitlenizi en hızlı şekilde büyütebilir daha fazla insana sesinizi duyurabilirsiniz. Sizinde tweetlerinizi onlarca kişi okusun favorilere eklesin ve re-tweet yapsın istiyorsanız hızlıca twitter takipçi satın alabilir veya paketler hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Twitter takipçi hizmetlerimizde havuz sistemi kullanılmakta, havuzda biriken kullanıcılar twitter takipçi satın alımı yapan müşterilere yönlendirilmekte ve hızlı bir şekilde takipçi sayınız tarafımızca yükseltilmektedir. Alınan twitter hayranlar aktif ve Türk olup sizi takip etmeye başladığı andan itibaren hesabınızın popüleritesini arttırmaktadır. Twitter takipçi hizmetlerimiz dışında twitter favori ve twiter retweet hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde hashtaglerde üst sıralarda yer almak istiyorsa favori ve re-tweet hizmeti satın alabilirsiniz. Bunun dışında Türkiye gündemi Trend Topic hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Dilerseniz sizleri 1 saat boyunca Türkiye gündeminde tutarak en üst düzeyde popülerliğinizi arttracak hizmetlerde vermekteyiz.

Öncelikli olarak twitter takipçi satın alarak başlayan serüveninizi birden fazla hizmet ile taçlandırarak tamamen kurumsal ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sizde hemen twitter takipçi alarak yükselişe geçebilir, adınızı duyurmaya hemen başlayabilirsiniz.

sucuris